Telegram Blog (Channel)

Останнім часом розумію що в мене майже (читай зовсім) не вистачає часу для публікації повноцінних постів у блог. Крім того досить багато матеріалу виходить за рамки блогу як такого – наприклад світлини в Instagram, просто посилання на цікаві новини або світлини з пухнастими кошенятами.
Але увесь цей контент чудово вписується у формат мікро-блогу, а ще краще він вписується у формат каналу Telegram. А останнім я кроистуюсь постійно (навіть намагаюсь робочі питання туда перенести).
Тому я вирішив створити спеціальний канал куди я буду віправляти все що мені цікаво, весело або будь-що, що буду вважати за потрібне. Як часто це буде – поки що не знаю, але думаю декілька разів на день.
І ще одне – реклами як такої там не буде, але я можу (і буду) час від часу рекомендувати (чи не рекомендувати) якісь місця або сервіси які мені подобаються (або не подобаються). Але це не буде комерційною рекламою тому, що я ні в якому разі не планую отримувати за це будь-яку винагороду. Це буде робитись виключно для того, щоб порекомендувати справді гідне місце або сервіс, або навпаки застережити від відвідування-користування.

Підписуйтесь – мені буде приємно: https://t.me/sukharenko

Якщо ви ще не кристуєтесь ним – https://telegram.me

Я спробую найближчим часом розповісти про деякі дуже круті можливості Telegram’а, особливо для IT-шників.

Link to this post:

<a href="https://sukharenko.com/2017/09/03/telegram-blog-channel/">Telegram Blog (Channel)</a>

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь