3G у Києві

Українські GSM оператори

На початку цього року всі 3 головних оператора стільникового зв’язку України отримали ліцензії на мережу 3G. Це добре. Україна чекала на це багато років. Нажаль навіть із 3G ми відстаємо від більш цивілізованих країн (як то Америка чи Канада) де вже кілька років користувачі насолоджуються зв’язком стандарту LTE, який набагато швидче (я особисто бачив швидкість 45 мегабіт).

Але маємо що маємо, і з цим треба якось розібратись. Так що ми наразі маємо?

Про тарифи я розписувати не буду – можете самостійно подивитись на сайтах операторів.

MTS
МТС Україна: По-перше я не раджу зв’язуватись з цим лайном, адже воно тепер рашистське і зливае прибуток у московію, яка потом присилає рашистських військових на рідну Українську землю. Доречі, чому їх майно до сих пір не націоналізували? По-друге те що вони пишуть у себе на сайті “Спробуйте вже зараз” це чиста брехня, адже вони пропонують підключатись у режимі роумінгу до оператора 3Mob (Utel). А реального 3G ще нема. Хоча кажуть що почав зв’являтись на Майдані та Хрещатику. Але не перевіряв. Та і нема сенсу. Отже – 3G у МТС немає.

Kyivstar Київстар довгий час був моїм улюбленим оператором, але вони “не встигли”. На сьогодні 3G був помічений лише біля метро Берестейська де знаходиться офіс Київстару. Також вони виграли т.з. “брудні” частоти, що буде впливати на якісь зв’язку та швидкість. Сьогодні зв’явилась новина що вони збираються офіційно запустити 3G у Львові 8 червня та в Києві 20 червня. Отже якщо ви вже абонент Київстару і не бажаєте міняти свій номер є сенс трохи почекати. Але наразі абоненти користуватись 3G ще не мають змоги.

Life :) Скажу відверто – я не очікував такої приткості від Life 🙂 але маємо що маємо – 3G у Львові офіційно працює вже приблизно з місяць. У Києві на день міста 3G було відкрито для всіх абонентів безкоштовно (не думайте що не просто рекламна акція – вони тестували мережу!). І результати є дуже і дуже гарними! Мої тести давали у середньому 4.5 – 6.7 мегабіт, а максимальна швидкість була 14.8 мегабіт. Є велика підозра, що після офіційного запуску швидкість буде вище. Але крім “тестового” подарунку абоненти наразі вже можуть користуватись швидкісним 3G від Life :). Але для цього треба зробити кілька кроків, які для пересічного громадянина не є очикуваними. Тим більше, що офіційно про них ніде ні слова. Але висновок – 3G від Life 🙂 вже є і він парцює! Тому для мене Life 🙂 виграє перегони з 3G. Тому з 1 червня у меня змінився головний номер мобільного телефону. Старий ще працює, але це ненадовго.

Ну і наостанок я думаю потрібно розповісти що треба зробити щоб вже отримати 3G від Life 🙂

  1. Зайти в особистий кабінет на life.ua
  2. Вибрати тариф з 3G
  3. Перезавантажити телефон або на кілька секунд перевести його в Airplane Mode.
  4. Переконатися що іконка 3G з’явилася.
  5. Profit!

P.S. Головний фокус полягає у виборі потрібного тарифу. Без цього 3G у вас не запрацює.

Disclamer: Ця публікація не є рекламою. Автор не отримував ніякої винагороди з жодного оператора. Все вищесказане є особистою думкою автора.

Link to this post:

<a href="https://sukharenko.com/2015/06/03/3g-in-kyiv/">3G у Києві</a>

Вам також має сподобатись...

2 Відповідей

  1. Ruslan Polischuk сказав:

    Тестовая скорость от Life) на День Киева, меня – разочаровала. Speedtest только один раз показал 1,5 Мбит, а последующие тесты: от 0.30 Мбит до 0.90 Мбит (в обе стороны). Причем сота Life) в 300 метров видна с балкона в прямой видимости.

Залишити відповідь