Чим корисне сало

Сало
Сало наділене здатністю зміцнювати нирки, серце, кісткову систему.

Фахівці радять їсти сало, так воно наділене воістину рідкісним набором ненасичених жирних кислот.

Дієтологи часто говорять, що їжа з високим вмістом жирів провокує формування атеросклерозу. Але коли мова йде про жири, все не так-то просто. Оскільки організм не здатний обходитися без цього компонента, вибираючи жиросодержащие продукти, варто враховувати їх властивості. Головним чином, варто звертати увагу на те, скільки в продукті міститься ненасичених жирних кислот.

Завдяки таким властивостям, сало наділене здатністю зміцнювати нирки, серце, кісткову систему.

У чому цінність сала

У солідному ряду жирних продуктів лікарі на особливе місце ставлять свиняче сало, яке наділене воістину рідкісним набором ненасичених жирних кислот. З’ясувалося, наприклад, що в салі міститься арахідонова кислота, яку зараховують до однієї з чотирьох жирних незамінних кислот.

Арахідонову кислоту включили до складу фосфоліпідів, які складають основу мембран клітин, і потрібна вона для передачі сигналів клітини – як запального медіатора. Арахидоновая кислота забезпечує правильну роботу кісткової тканини, несе відповідь за зростання кісткових клітин, роботу серцевого м’яза, нирок, бере участь в обмін холестерину.

Крім цього, в салі є й інші цінні жирні незамінні кислоти, які займають у його структурою не менше десяти відсотків. Сало по цьому показнику випереджає інші харчові жири: за рівнем біологічної активності сало виявляється в п’ять разів потужніше, ніж яловичий жир і вершкове масло.

Сало широко використовується в народній медицині як зовнішній засіб, і нерідко воно виявляється більш дієвим, ніж патентована мазь. Але експерти радять споживати сало в помірному обсязі і в поєднанні з овочами – в такому випадку атеросклероз точно вам не загрожує.

Джерело

Link to this post:

<a href="https://sukharenko.com/2015/04/11/chym-korysne-salo/">Чим корисне сало</a>

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь