7 правил чистоти на Сході

7 правил чистоти на Сході
Схід – справа тонка. І іноді може здатися, що поради та правила життя східних людей людей іншої культури не підходять. Але це не так. Перед вами 7 простих правил чистоти зі Сходу, які можуть бути дуже корисні і для кожного з нас.

«Чистота рук» – не брати зайвого. Не брати і чужого, адже якщо гроші призначалися не вам, а ви добули їх обманом або хитрістю, вони стануть причиною паразитів і проблем у вашому тілі і в житті. А також не забувати віддавати деяку частину свого доходу тим, хто його потребує.

«Чистота вух» – не слухати людей наляканих, озлоблених, метушливих, а також – захистити свій слух від лихослів’я, пліток і порожніх розмов.

«Чистота очей» – не забруднювати свій зір заздрістю і пожадливістю того, що має ближній, не бруднити свої очі спостереженням сцен насильства і жорстокості. Тримати свій погляд тільки в чистоті, спостерігаючи досконалість світу і пишність його фарб.

«Чистота рота» – берегти свій рот від зайвого багатослів’я і лихослів’я. Пам’ятайте, мовчання – це золото.

«Чистота тіла й одягу» – тримати тіло і одяг у чистоті. Тому уважно ставтеся до свого зовнішнього вигляду.

«Чистота думок» – прибрати з голови негативні думки і злі помисли. Також це означає не проявляти до себе жалості. Навіщо жаліти себе?! Чи не краще просто підбадьорити за світлі починання?!

«Чистота душі і серця» – берегти і охороняти свої душевні пориви і не ігнорувати їх. Ваша душа – це саме чисте і світле, що у вас є, тому не дозволяйте собі ігнорувати її позиви. Якщо ви будете в житті керуватися її підказками, то пройдете найсприятливіший для себе шлях. Любіть і не вимагайте нічого натомість. Любов вже сама по собі щастя.

Link to this post:

<a href="https://sukharenko.com/2015/04/08/7-pravyl-chystoty-na-shodi/">7 правил чистоти на Сході</a>

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь