Чарівний Сан-Франциско – Union Square

Сан-Франциско - Union Square

Сан-Франциско – Union Square

Юніон-сквер (Union Square) – це площа в центрі даунтауна Сан-Франциско. Навколишній район, який теж називається Юніон-сквер, знаменитий шикарними готелями, театрами, художніми галереями і, насамперед, дорогими магазинами. За площею торгових площ він займає третє місце в країні (на карті він займає 27 кварталів). Сюди входять шість великих універмагів і безліч розкішних бутіків з іменами провідних дизайнерів світу над входом.

Площа Юніон-сквер, або Union Square, отримала свою назву від демонстрацій, що проходили на цьому місці в підтримку північних штатів (інакше – Союзу, або Union), на початку громадянської війни 1861-1864 рр.
 
У центрі площі знаходиться гранітна колона, на верху якої на коринфской капітелі цілуються морські коники і бронзова дівчина в легкому платті балансує на кулі на одній нозі, тримаючи в піднятих руках тризуб і лавровий вінок. По ідеї, це повинно нагадувати кожному про героїзм адмірала Дюуі в битві в затоки Маніли під час Іспано-американської війни 1898 року. Цікавий факт: позувала для фігури дівчини якась Альма де Бреттевіль, і статуя не перемогла б у конкурсі, якби голова приймальної комісії, «цукровий король» Адольф Спрекелс, що не наполіг на цьому варіанті. А Альма стала згодом Альмой Спрекелс, і на доходи від гавайського цукрового очерету побудувала Музей Легіону честі.
 
На площі є дорога підземна парковка, а взимку на площі влаштовують каток

Link to this post:

<a href="https://sukharenko.com/2015/04/07/charivnyj-san-frantsysko-union-square/">Чарівний Сан-Франциско – Union Square</a>

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь