Чарівний Сан Франциско – Золоті ворота

Якщо у Києві Золоті ворота це насправді вотора, то у Сан Франциско це всесвітньо відомий міст.

Міст «Золоті́ Воро́та»

Міст «Золоті́ Воро́та» — підвісний міст через протоку Золоті Ворота. Він з’єднує місто Сан-Франциско на півночі півострова Сан-Франциско і південну частину мису округи Марін, поруч із містом Сосаліто.

Доречі – нещодавно змінена система оплати за проїзд по мосту. Раніше треба було сплачувати через систему Fast Track або готівкою через спеціальні пункти пропуску. Але в результаті цього були не дуже великі, але неприємні черги. Зараз пункти пропуску демонтовані, все перейшо тільки на систему Fast Track або “рахунок по почті”. Як це працює – якщо ви “підписані” на сиетему Fast Track у вас у автомобілі є спеціальний пристрій, який вас ідентифікує і знімає оплату з вашої кредитної картки. У випадку, якщо такого пристрою в машині немає – система зніме номер автомобілю і за декілька тижднів рахунок прийде на пошту. Якщо автомобіль рентований – рахунок прийде до прокатної компанії, яка згодом забере ці гроші з вашої кредитної картки. Наразі дуже зручно.

Link to this post:

<a href="https://sukharenko.com/2015/04/05/charivnij-san-frantsisko-zoloti-vorota/">Чарівний Сан Франциско – Золоті ворота</a>

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь