10 риторичних питань колорадам і ватникам, на які їм важко відповісти

10 риторичних питань колорадам і ватникам, на які їм важко відповісти

  1. Чому руйнування і загибель мирного населення не відбувається в містах, повністю контрольованих хунтою і укропскими фашистами (від Львова до Дніпра, від Чернігова до Миколаєва), і тільки там, де мирне населення захищають «героїчні ополченці» — відбуваються всі ці жахи і приходить «гуманітарна катастрофа»?
  2. Якщо «референдум» на Донбасі реально виражає волю місцевого населення, то чому Російська Федерація не визнає офіційно цей референдум, не визнає незалежність ДНР і ЛНР, не встановлює з ними дипломатичні відносини, не обмінюється послами?
  3. Якщо Росія не є провокатором, натхненником і організатором військового конфлікту на Донбасі, а цей конфлікт влаштований київської хунтою, то чому всі провідні країни світу (США, Євросоюз, Канада, Японія, Австралія, Швейцарія) вводять санкції проти Москви, а не Києва?
  4. Якщо причиною санкцій проти Росії є підступність Штатів, які злякалися мощі Великої Раїсі (ну або просто хочуть її знищити зі злості, просто допекти — не суть важливо), і всі названі в п.3 країни просто були «жорстко нагнуті» Штатами, то де хоч би одна-єдина захудаленька заява країн союзників Росії в осуд цієї агресивної політики санкцій та на підтримку несправедливо пресованої Росії? Китай, Індія… Ах, ці заяви є, просто я не в курсі? ОК, чекаю цілого потоку пруфів за даним сабжем.
  5. Де нині героїчний лідер «народного ополчення ДНР» Ігор Іванович Гіркін-Стрєлков? На яку саме «іншу роботу» перейшов ця предостойніша людина і хоробрий воїн? Які зараз вживає заходів щодо захисту народу Донбасу від фашиствуючої хунти?
  6. За резолюцію Генасамблеї ООН щодо невизнання відторгнення Криму від України проголосувало 100 країн світу, проти висловилися 11 держав, а саме: Вірменія, Білорусь, Болівія, Венесуела, Зімбабве, КНДР, Куба, Нікарагуа, Росія, Сирія, Судан. Чи вважаєте ви, що з таким гордим і величним списком союзників Росії не страшні ніякі там піндоські Штати та інші покровителі фашистської хунти в Києві?
  7. Чому союзники Росії по Митному Союзу і ЄВРАЗЕС Лукашенко і Назарбаєв жодного разу ні в одній публічній заяві не засудили каральну операцію київської хунти на Донбасі, не назвали події лютого 2014 року в Києві переворотом і не заявили про легітимність Януковича?
  8. Якщо Янукович В.Ф. легітимний президент України, то чому прес-служба Кремля і російський МЗС вживають у своїх заявах словосполучення «Президент України Петро Порошенко»?
  9. Виходячи з того, що нинішня влада в Києві — це хунта (група військових, прийшла до влади насильницьким шляхом в результаті перевороту), можна дізнатися інші приклади з історії, де б хунта була представлена обраними на загальних міжнародно визнаних виборах Президентом і парламентом?
  10. У зв’язку з тим, що світова спільнота не бажає визнавати правду про збиття малазійського «Боїнга» укропськой хунтою, то коли слід очікувати подання від Росії підсумків альтернативного незалежного і об’єктивного розслідування цього страшного укро-фашистського злочину, в якому безсумнівно будуть представлені неспростовні докази (фотографії російських супутників, офіційні коментарі фахівців МО РФ і т.д.) вини укропів (попереднє розслідування міжнародних організацій має бути опубліковано до кінця серпня, але їм вірити не можна, бо як пити дати будуть покривати хунту!)? Чи можливо вже є офіційні заяви Москви з цього питання?

Источник

Link to this post:

<a href="https://sukharenko.com/2014/08/20/10-ritorichnih-pitan-koloradam-i-vatnikam-na-yaki-yim-vazhko-vidpovisti/">10 риторичних питань колорадам і ватникам, на які їм важко відповісти</a>

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь