В аеропорту «Бориспіль» уведено додаткові заходи безпеки

З метою підвищення рівня безпеки в аеропорту «Бориспіль» з 0:00 30 липня 2014 року контроль на безпеку проводитиметься для усіх відвідувачів аеровокзальних комплексів — як пасажирів, так і зустрічаючих та проводжаючих.

В аеропорту «Бориспіль» уведено додаткові заходи безпеки

Додаткові пункти контролю встановлюються на всіх вхідних групах зон прибуття та відправлення. З метою розмежування потоків пасажирів в зоні прибуття та відправлення одна вхідна група працюватиме на вхід до терміналу, інша — на вихід. З огляду на посилення заходів безпеки та необхідність перевірки усіх громадян, які перебуватимуть в аеровокзальних комплексах, прохання до пасажирів прибувати на реєстрацію заздалегідь.

Нагадуємо, реєстрація закінчується за 40 хвилин до відправлення рейсу. Просимо завчасно прибувати до аеропорту з урахуванням додаткового часу для проходження необхідних формальностей.

На території привокзальних площ, терміналів та в пунктах контролю буде посилено заходи безпеки силами МВС, а також відповідних підрозділів аеропорту та суміжних організацій.

Источник

Link to this post:

<a href="https://sukharenko.com/2014/07/29/v-aeroportu-borispil-uvedeno-dodatkovi-zahodi-bezpeki/">В аеропорту «Бориспіль» уведено додаткові заходи безпеки</a>

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь