У Києві таки запрацював річковий трамвай

У Києві таки запрацював річковий трамвай
Прогулянковий теплохід між Поштовою площею та Русанівською набережною курсуватиме до кінця навігації в «тестовому» режимі

У середу, 28 серпня пішов у свій перший рейс столичний річковий трамвай.

Як повідомили кореспонденту «Коментарів» в КП «Плесо», запуск трамвая приурочений до завершення реконструкції частини причальної набережної Поштової площі. Теплохід курсуватиме за маршрутом «Поштова площа – Русанівська набережна» до кінця навігації – орієнтовно 15 жовтня. Це, по суті, експериментальний період – після завершення першого «пробного» курсування отримані дані про популярність та окупність маршруту будуть спрямовані до Київради, яка вже буде вирішувати, чи потрібен місту такий вид транспорту, чи ні.

Перевезення пасажирів здійснюватиметься у вечірні години пік о 16:30 і о 18:50 з причалу № 8 на Поштовій площі, а о 17:40 та 19:50 – з Русанівської набережної. Вартість проїзду – 20 грн, час у дорозі – 50 хвилин.

Річковий трамвай – це звичайний прогулянковий теплохід (місткість – близько 150 пасажирів), наданий однією зі столичних компаній, що здійснюють прогулянки по Дніпру і погодилася забезпечити безкоштовний проїзд пільговим категоріям населення. Тільки якщо звичайні екскурсійні теплоходи повертаються в місце відправлення, то цей, по суті, з´єднає правобережну та лівобережну частини столиці. При цьому інші атрибути прогулянкового судна – зокрема, працюючий бар – збережуться.

Як вдалося дізнатися кореспонденту «Коментарів», собівартість такого рейсу становить 680 грн на годину. За умови завантаження в 40 осіб рейс можна вважати рентабельним.

У день же свого запуску трамвай «покатав» всіх охочих безкоштовно. У перший рейс, від Поштової площі до Русанівки, на ньому вирушило близько 50 осіб – у переважній більшості, туристи, які вдало підійшли до причалу і не упустили можливості прокататися безкоштовно. На берег Русанівської набережної зійшло близько 20 пасажирів, ще 10 зійшло на борт, інші ж залишилися на повторний рейс.

Як пояснюють у КП «Плесо», на даний експериментальний проект з міського проекту не було витрачено ні копійки. Підприємство організувало облаштування території, агентство річкового транспорту надало причальні платформи, оренда яких обійдеться у 8 тисяч гривень на місяць.

На питання журналіста про те, чому річковий трамвай не був запущений на Оболонь, адже саме туди він повинен був курсувати згідно з опублікованими раніше документами, в КП «Плесо» відповіли, що таким чином вони відреагували на протести місцевих жителів, які висловили невдоволення на проведені під їх вікнами роботи.

Як повідомляли «Коментарі», на початку серпня на берегах Дніпра почали з´являтися дебаркадери, які за зовнішнім виглядом нагадували вигнані три роки тому з причалів плавучі ресторани. Один з них був пришвартований біля Метромоста, інший – на Оболонській набережній. Підготовчі роботи, що проводилися на них, також дозволяли запідозрити розважальний характер об´єктів, що викликало протест частини киян. Однак у документах, які вдалося отримати активістам, було зазначено, що це – причали річкового трамвая, причому на Оболоні заради цього навіть відповідно обладнали спуск до платформи. Однак ще через кілька днів оболонський дебаркадер таємниче зник. Як пізніше повідомили в прокуратурі столиці, перевірка Державної інспекції з безпеки на морському та річковому транспорті встановила, що посадові особи двох приватних підприємств у порушення вимог законодавства розмістили несамохідні плавзасоби на території набережних для здійснення господарської діяльності. А в діях посадових осіб зазначених підприємств вбачаються ознаки кримінального злочину, передбаченого ч. 2 ст. 197-1 КК України – самовільне зайняття земельної ділянки в охоронній зоні. Розпочато досудове розслідування.

Джерело: http://ua.comments.ua/life/208834-u-kiievi-taki-zapratsyuvav-richkoviy.html

Link to this post:

<a href="https://sukharenko.com/2013/08/30/u-kiyevi-taki-zapratsyuvav-richkovij-tramvaj/">У Києві таки запрацював річковий трамвай</a>

Вам також має сподобатись...

2 Відповідей

Залишити відповідь